به جرات می توان گفت که مهمترین قسمت در تهیه مقدمات عروسی و انواع جشن ها، انتخاب مکان مناسب برای برگزاری جشن عروسی است که این مکان می تواند یک تالار پذیرایی شیک و مجلل یا یک باغ تالار زیبا باشد. اگر مکانی که برای برگزاری مراسم عروسی خود در نظر می گیرید شرایط مناسبی نداشته باشد، حتی اگر هزینه زیادی برای مواردی مانند لباس عروس، دسته گل عروس و ... کنید، باز مهمانان شما چندان لذتی از جشن نمی برند. برای انتخاب یک تالار پذیرایی شیک و  مناسب باید نکات مهمی را مدنظر قرار دهید.

تالار پذیرایی لوتوس همان جایی است که زیبا ترین شب زندگی تان را به یادمانی تر می کند.

 • تالار لوتوس | بهترین تالارهای پذیرایی
 • جشن عروسی در بهترین تالار کرج
 • تالار لوتوس | بهترین تالارهای پذیرایی
 • تالار لوتوس | بهترین تالارهای پذیرایی
 • تالار لوتوس | بهترین تالارهای پذیرایی
 • سال نهای سمسینار پیشرفته در کرج

چرا تالار لوتوس را باید انتخاب نماییم؟

 • ظرفیت تالار:

  مهمترین نکته ای که باید در انتخاب تالار عروسی در نظر بگیرید، ظرفیت سالن است. ظرفیت تالار پذیرایی باید با تعداد مهمانان متناسب باشد. اگر تالار، گنجایشی کمتر از تعداد مهمانان شما داشته باشد، مشکلات زیادی از کم بودن تعداد صندلی ها گرفته تا تهویه سالن و خیلی موارد دیگر پیش می آید. از طرف دیگر ظرفیت سالن نباید خیلی بیشتر از تعداد مهمانان باشد. زیرا خالی بودن سالن جنبه خوبی ندارد و علاوه بر اینکه مجبورید هزینه زیادی بابت سالن بزرگتر از حد نیاز خود بدهید، باعث می شود فیلم های شما نیز زیبایی لازم را نداشته باشند. تالار پذیرایی لوتوس با در اختیار داشتن سالن های مجهز برای برگزاری  انواع مراسم به درستی این دغدغه را برای شما برطرف می نماید

 • سیستم سرمایشی و گرمایشی:

  نکته مهم دیگری که در انتخاب تالار عروسی حتماً باید مدنظر داشته باشید، سیستم سرمایشی آن برای فصل گرم و سیستم گرمایشی تالار پذیرایی برای فصل سرد است. توجه به این نکته بسیار مهم است. در غیر این صورت خاطره خوبی از عروسی شما در ذهن مهمانانتان باقی نمی ماند. که این کوچکترین نکته  دغدغه ی شما  در انتخاب تالار لوتوس می باشد.

 • دیزاین و دکوراسیون تالار عروسی:

  دیزاین و دکوراسیون تالار عروسی بسیار مهم است. در انتخاب تالار پذیرایی حتماً به کیفیت میز و صندلی ها و نحوه دیزاین آنها توجه کنید. صندلی ها باید راحت و مناسب بوده و کیفیت بالایی داشته باشند. میزها نیز باید جای کافی برای پذیرایی از مهمانان را داشته و نیز همگی سالم باشند. چیدمان میز و صندلی ها در تالار در شیک نشان دادن تالار نقش مهمی دارد. به نورپردازی تالار عروسی، جایگاه عروس و داماد، استیج رقص و دکوراسیون تالار دقت کنید. هر چه طراحی و دیزاین تالار پذیرایی خلاقانه تر و مدرن تر باشد، عکس ها و فیلم های شما زیباتر بوده و رضایت شما و مهمانانتان بیشتر می شود. تالار پذیرایی لوتوس به عنوان یکی از مجلل ترین تالارهای عروسی ایران در کرج با توجه به امکانات مدرنی که در اختیار دارد زیباترین شب زندگی تان را برایتان به یاد ماندنی تر خواهد کرد

 • کیفیت غذا و نحوه برخورد پرسنل:

  صرف نظر از اینکه چه نوع غذایی را برای پذیرایی از مهمانان خود انتخاب کرده اید، باید کیفیت غذاها بالا بوده و خوشمزه باشند. توجه داشته باشید که غذاها حتماً باید داغ سرو شوند. پرسنل تالار پذیرایی عروسی یا باغ تالار باید مودب و خوش برخورد بوده و توجه داشته باشند که از همه مهمانان پذیرایی شود و مهمانان کم و کسری نداشته باشند. لطفا این موارد را با مشتریان قبلی تالار لوتوس مشورت نمایید.مشتریان تالار لوتوس بهترین مبلغان تالار ما و می توانند بهترین دوستان شما در این حوزه باشند.

 • پارکینگ مناسب:

  مطمئن شوید تالار پذیرایی یا باغ تالاری که برای مراسم عروسی خود در نظر گرفته اید دارای پارکینگ مناسب و با گنجایش کافی باشد. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا مسئولیت حفظ امنیت اموال مهمانانتان بر عهده شما است. اگر در عروسی شما اتفاق ناخوشایندی بیفتد، با اینکه برای برگزاری این مراسم بسیار زحمت کشیده و هزینه کرده اید، کام شما و مهمانانتان تلخ خواهد شد.تالار لوتوس با در اختیار داشتن فضای بسیار بزرگ در کنار تالار و ورودی اصلی این امکان را برای شما ایجاد می نماید که این دغدغه را نیز برای انتخاب تالار لوتوس به همراه نداشته باشید.

تماس با ما

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید