برگزاری مراسم ترحیم

امروزه تالارهای پذیرایی به مکان مناسبی برای برگزاری مراسم ختم و سوگواری تبدیل شده و بسیاری از صاحبان عزا ترجیح می دهند از تالار پذیرایی برای پذیرایی از مهمانان و برگزاری مراسم ترحیم استفاده کنند.در فرهنگ مردم ایران مجالس ختم و سوگواری به اشکال و تشریفات خاصی برگزار می شود.

در تالار لوتوس شما این امکان را دارید تا برگزاری مناسب تشریفات مراسم ترحیم عزیزان خویش، با خیالی راحت به پذیرایی از مهمان های خویش پرداخته و در همین راستا  با انتخاب تالار پذیرایی لوتوس با به همراه داشتن :

تجربه چندین سال برای برگزاری این مراسم

سالن های زیبا و مجلل با ظرفیت های مختلف

منوی غذایی بسیار خوب با کیفیت عالی

سیستم صوتی و مداحان و خوانندگان و نوازندگان مجالس سوگواری

و .......

پذیرای مهمان ها و دیگر عزیزان سوگوار نمایید.

تالار پذیرایی لوتوس، به بهترین شکل ممکنه و با توجه به شرایط روحی شما، در کنار شما عزیزان برای برگزاری مجلل و آبرومندانه این مراسم خواهد بود و با دارائت و علم و هنر برگزاری مجالس ترحیم به شما در بهتر برگزار شدن مجالس ترجیم و سوگواری کمک خواهد نمود.

پذیرایی از شرکت کنندگان حاضر در مراسم سوگواری رسمی است که از گذشته های دور تا به امروز در میان مردم معمول بوده و خانواده عزادار معمولاً پس از خاکسپاری متوفی از مهمانان خود با روش های مختلف پذیرایی می کنند. این پذیرایی معمولاً پس از خاکسپاری شامل دادن ناهار به شرکت کنندگان در مراسم و در شب سوم یا هفتم پذیرایی به صرف شام به صورت رسمی تر همراه با ارسال دعوت نامه است.

تماس با ما

ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر است
لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید